VideoVijesti 2017. godina

VIDEO: MALA GOSPA U SASINI

Misno slavlje i propovijed predslavio je vel. Drago Tukara iz Đakova rodom iz naše župe Sasina iz mjesta Škrljevita. U koncelebraciji su sudjelovali vel. Adolf Višaticki, zlatomisnik, fra Ivica Matić, župnik i domaći sin fra Drago Ljevar. Nazočile su sestre i mnošgtvo ljudi iz Sasine koji su u dijaspori. Hvala svim sponzorima, sestrama, župniku koji su omogućili da proslavimo Rođendan Male Gospe naše župne zaštinice. Poslije Mise priredili su s. Miroslava Ljevafr i mnoštvo dobrotvora ručak i piće. Svirali su i pjevali od Nikkole Nidže Grgić sin Zdenko i njegovi prijatelji “Zlatni prsten” Hvala svima a posebno Dragi Komljenović Ćićanovom koji je ispjevao himnu Sasine. Hvala Ivana Pejcin za fotografije i Drago Komljenović za video.

Izvor: www.sasina.info

Foto: