Vijesti 2017. godina

SAHRANJENA JELA TUTIĆ, MAJKA SESTARA MILOSRDNICA BERISLAVE I INES

Na groblju Male Gospe, Kose u Šimićima kod Banje Luke u župi sv. Petra i Pavla sahranjena je Jela Tutić, preminula 18. rujna 2017., majka s. Berislave i s. Ines iz Družbe sestara milosrdnica sv. Vinka Paulskog.

Obrede je predvodio p. Zovko Topić, a Svetu misu zadušnicu mons. Anto Orlovac u koncelebraciji s vlč. Perom Grgićem, vlč. Marijanom Stojanovićem i fra Matom Draganovićem, župnikom župe sv. Alojzija Gonzage u Popovači, gdje je pokojna Jela živjela u vremenu od posljednjega rata.

Svoju blizinu ožalošćenoj rodbini došle su iskazati sestre milosrdnice i sestre Klanjateljice Krvi Kristove, rodbina i prijatelji.

Pokojna Jela rođena je 1927. od oca Marka i majke Anđe. Od 3 njene sestre živa je Elza. Sa pokojnim mužem Rajkom rodila je još četvero djece: +Niku, Antu, Benedikta i Maru. Bog joj je podario i 13-ero unučadi i 6-ero praunučadi. U Popovači je živjela od posljednjega rata kao izbjeglica.

KTA
Šimići, 21. rujan 2017.