Vijesti 2017. godina

ODRŽANI „DANI KRUHA I PLODOVA ZEMLJE“ U DRVARU

U Osnovnoj školi “Drvar” u Drvaru 18. listopada odgovarajućom su priredbom obilježeni „Dani kruha i plodova zemlje“, u koju su bili su uključeni učenici, roditelji i nastavnici.
U školskim prostorijama bilo je izloženo mnoštvo peciva, kruha i drugih tradicionalnih proizvoda od brašna, a sve je bilo popraćeno i duhovnom notom.

Učenici su u sklopu organizirane priredbe izvodili  dramske tekstove, recitacije i pjesme.

“Dani kruha i plodova zemlje” i osnovnoj školi u Drvaru održavaju se prema planu i programu rada ove škole.

“Danima kruha i plodova zemlje” uz roditelje, učenike i nastavnike bili su nazočni i ministar znanosti, prosvjete, kulture i športa Hercegbosanske županije Petar Galić, djelatnik tog ministarstva Mate Spajić, župnik u Drvaru don Davor Klečina, predsjednik Općinskog vijeća Drvara Nikica Bosnić i potpredsjednik Općinskog vijeća Drvara Stijepo Vukančić.

Vlada HBŽ