XXXIV. NEDJELJA KROZ GODINU (26.11.2017.-03.12.2017.)

1. Idućeg ćemo tjedna liturgijski slaviti:
    – u četvrtak, 30. studenog, spomen sv. Andrije, apostola te
    – u petak, 1. prosinca, ovdje – svetkovinu posvete naše katedrale. Sv. misu će u 18 sati predvoditi pomoćni biskup mons. Marko.
  2. Iduća je nedjelja Prva nedjelja došašća, početak nove liturgijske godine: nedjeljna čitanja su iz ciklusa B, a svagdanja čitanja u vremenu kroz godinu iz drugog niza.
  3. U petak i subotu su prvi petak i prva subota u mjesecu prosincu. – Budući da je u petak u katedrali svetkovina ne će u katedrali biti zajednička pobožnost.
  4. Pretplatnici mogu podići svoje novine. – Na vrijeme planirajte odjave ili prijave za pretplatu u idućoj godini.
  5. Podjela paketića djeci za sv. Nikolu bit će u župnoj crkvi u drugu subotu, 9. prosinca u 17 sati. Ako netko može dati prilog za paketić siromašnoj djeci, rado ćemo primiti da i njih razveselimo. Jedan paketić košta 15 KM.
  6. Opća gimnazija KŠC-a Banja Luka raspisala je natječaj za božićne jaslice.