IV. NEDJELJA DOŠAŠĆA (24.12.2017.-31.12.2017.)

Obavijesti: Katedrala Sv. Bonaventure

1. Misa polnoćka je danas, 24. prosinca, u ponoć – u 24.00 sata, isto tako i u župnoj crkvi.
    – U ponedjeljak je Božić – Rođenje Gospodnje – u katedrali svečana misa u 10 sati.
    – U utorak, 26. prosinca, blagdan sv. Stjepana, prvomučenika.
    – U srijedu, 27. prosinca, blagdan sv. Ivana apostola i evanđelista,
    – U četvrtak, 28. prosinca, blagdan Nevine dječice, mučenika.
    Svete mise u katedrali od utorka do subote bit će u 18 sati.
  2. Iduće je nedjelje je blagdan Sv. Obitelji Isusa, Marije i Josipa – Svjetski dan selilaca i izbjeglica – završetak građanske godine.
  3. Božićna ispovijed za mladež bit će danas u župnoj crkvi u 17 sati.

Obavijesti: Župa Banja Luka

1. Danas je 4. nedjelja došašća i Badnji dan. Sv. Mise u 10.30 i 18.00 sati.
  2. U ponedjeljak (sutra) slavimo svetkovinu Rođenja Gospodinova ili Božić. Mise su ovdje: polnoćka u ponoć i večernja u 18.00 sati.  Poslije polnoćke sve pozivam na okrjepu u našem dvorištu kod Gospina kipa. Svečana pontifikalna Misa će biti u katedrali u 10.00 sati.
  3. U utorak slavimo blagdan Sv. Stjepana Prvom. Misa je u 10.30.
  4. Od srijede – blagdana Sv. Ivana Apostola – Mise su u 7.30.
  5. Iduće nedjelje, 31.12 slavimo blagdan Svete Obitelji Isusa Marije i Josipa. Toga dana obilježavamo i Svjetski dan selilaca i izbjeglica.
    Poslije Mise u 10.30 biti će podjela božićnih paketića – dar od Maloga Isusa ispod bora za naše najmlađe (djeca osnovne škole) uz prigodni program naših vjeroučenika. Djecu možete slobodno dovesti.
    Sv. Misu u 18.00 sati – Zahvalnicu predvodit će pomoćni biskup Marko pod kojom ćemo čuti i statistiku župe za ovu godinu.
  6. Župne kateheze neće biti sve do početka drugoga polugodišta.
  7. S blagoslovom obitelji počinjemo na blagdan Sv. Ivana apostola.  Ako netko želi pozvati svećenika na ručak kada se nalazim u njegovu kvartu javite prije kako bih s vama i završili s blagoslovom toga dana. HVALA.