Vijesti 2016. godina

NAJAVA: DUHOVNA OBNOVA ZA MLADE BANJOLUČKE BISKUPIJE

Poštovani župnici, župni vikari,

Obavještavam Vas da će se u prostorijama Biskupskog ordinarijata u Banja Luci (dvorana Europske akademije), od 11.-12.03.2016.god. održati duhovna obnova za mlade Banjolučke biskupije.

Duhovnu obnovu će predvoditi studentski kapelan u Zagrebu don Damir Stojić.

Budući da je duhovna obnova predviđena prvenstveno za mlade (gimnazijalce, studente, mlade bračne parove, …), također, i sve one koji su aktivno uključeni u radu s mladima (vjeroučitelje, animatore …), potičem Vas da u svojim župnim zajednicama, organizirate mlade i potaknete ih na sudjelovanje u ovom duhovnom programu. Program duhovne obnove je sadržan u dva dana.

Molio bih Vas da ovu obavijest najavite na župnim oglasima i program duhovne obnove izložite na vidljivo mjesto u župi.

Ukoliko nekome bude trebao smještaj, molim Vas da me na vrijeme kontaktirate, (mob. 063/ 192 – 977).

U nadi da ćete prihvatiti ovaj poticaj, te na taj isti način potaknuti i svoje mlade na sudjelovanje, kako na njihovu osobnu korist tako i na korist cijele Crkve, radosno Vas i iskreno pozdravljam.

DUHOVNA OBNOVA ZA MLADE BANJOLUČKE BISKUPIJE
(11. – 12. 03. 2016.)

Voditelj: Don Damir Stojić (studentski kapelan u Zagrebu)

RASPORED PROGRAMA