Loading Događaji

« Svi Događaji

• Ovaj događaj je prošao.

PROSLAVA SV. JOAKIMA I SV. ANE 2017. U ŽUPI LIŠTANI, SUZAŠTITNIKE ŽUPE

20. srpnja 2017. - 23. srpnja 2017.

Župa sv. Josipa – Lištani, svečano slavi svete roditelje Blažene Djevice Marije, svetoga Joakima i sv. Anu, suzaštitnike župe.

I ove godine pripremit ćemo se za proslavu sv. Ane trodnevnicom, koja počinje u četvrtak, 20. srpnja. Trodnevnice započinju u 17:30 molitvom sv. Krunice i sv. Misom u 18 sati. Prije sv. Misa prigoda je za sv. Ispovijed.

Treći dan trodnevnice, u subotu, 22. srpnja sv. Misa je u Donjim Rujanima pred crkvom svetog Jure, gdje je Spomen obilježje palim braniteljima u Domovinskom ratu. Sv. Misu predvodi mons. dr. Jure Bogdan, vojni biskup u Republici Hrvatskoj, s početkom u 18:30 sati.

Na dan svečane proslave sv. Ane – u nedjelju, 23. srpnja sv. Misu u 11 sati, predvodi također mons. dr. Jure Bogdan, vojni biskup u Republici Hrvatskoj. Večernju sv. Misu i blagoslov obitelji s djecom s početkom u 18 sati predvodi naš banjolučki biskup mons. dr. Franjo Komarica.

Sv. Joakime i Ana, molite za nas!

Dobro došli!

Detalji