Loading Događaji

« Svi Događaji

• Ovaj događaj je prošao.

PROSLAVA SV. JOSIPA, PATRONA ŽUPE DRVAR 2017.

19. ožujka 2017.

Apostolski nuncij u BiH mons. Luigi Pezzuto predvodi svečanu svetu misu u povodu patrona župe Drvar, 19. ožujka 2017.

Župa Drvar i ove godine svečano obilježava svoga nebeskog zaštitinika sv. Josipa. Vjernici će se za ovaj događaj pripremati trodnevnicom u kojoj će se 16., 17. i 18. ožujka 2017. slaviti svete mise s početkom u 18 sati.  Nakon misa obavljat će se pobožnost u čast sv. Josipa.

U petak 17. ožujka, nakon sv. mise, u crkvenoj dvorani će biti upriličen koncert duhovne glazbe i dalmatinske pjesme u izvedbi neretvanskog tenora Branka Medaka iz Metkovića.

Na samu svetkovinu, u nedjelju 19. ožujka 2017. svečanu svetu misu s početkom u 11 sati predvodit će apostolski nuncij u BiH nadbiskup Luigi Pezzuto. Na misi će pjevati muška klapa „Pivači sv. Jakova“ iz Šibenika koji će nakon mise izvesti kratki koncert.

Osim nuncija Pezzuta, koji dolazi u Drvar kao izaslanik Svetog Oca pape Franje, župu Drvar toga dana posjetit će i veleposlanik Republike Hrvatske u BiH Ivan Del Vechio. (Župa Drvar)

Preuzmi: Plakat Proslava Sv. Josipa 2017.

Detalji

Datum: