Vijesti 2019. godina

PRIPREMLJENI MATERIJALI ZA NEDJELJU CARITASA 2019.

Središnji ured Caritasa Bosne i Hercegovine i ove godine je pripremio i tiskao razne materijale za Nedjelju Caritasa koja se u Bosni i Hercegovini slavi na Treću nedjelju došašća, a koja ove godine pada na 15. prosinca. To su sljedeći materijali: prigodni plakat, poruka predsjednika Caritasa BiH kardinala Vinka Puljića, nadbiskupa metropolita vrhbosanskog s prigodnom molitvom vjernika, popratno pismo aktualnog ravnatelja Caritasa BiH mons. Tome Kneževića, jednolisni zidni Katolički imendanski kalendar za 2020. godinu. Moto ovogodišnje Nedjelje Caritasa glasi: „Obitelj je mjesto ljubavi, a ne nasilja!”

Spomenute materijale ovih dana pakirali su djelatnici Caritasa u BiH kako bi ih mogli proslijediti na sve ordinarijate, župne i redovničke zajednice i sve druge crkvene ustanove u Bosni i Hercegovini, kao i hrvatske katoličke misije/zajednice u inozemstvu. (kta/caritas.ba)

Materijali Nedjelje Caritasa 2019. u PDF-u:

Plakat Nedjelje Caritasa
Molitva vjernika
Katolički imendanski kalendar
Poruka predsjednika Caritasa BiH
Pismo ravnatelja Caritasa BiH

caritas.ba
Sarajevo, 19. studeni 2019.