PETA KORIZMENA NEDJELJA (17.03.2024.-24.03.2024.)

Gluha

1. Idućeg ćemo tjedna slaviti:

– u utorak, 19. ožujka, svetkovinu sv. Josipa, zaručnika bl. Djevice Marije, u katedrali misa u 18:00, a u župnoj crkvi u 10:30. Patron župe Trn.

2. U župi Pohoda BDM:
  3. – ispovijed bolesnika: u srijedu, četvrtak i petak;

– Velika korizmena ispovijed je u petak u 16:30;

– Ispovijed za mladež bit će u nedjelju (Cvjetnica) u 17:00 sati.

4. Tijekom korizme pobožnost Križnog puta je u katedrali srijedom i subotom pola sata prije večernje mise, a u župnoj crkvi utorkom i petkom u 17.30 sati a zatim sv. misa.
  5. Iduća je nedjelja Cvjetnica – Nedjelja muke Gospodnje, počinje Veliki tjedan. Milostinja te nedjelje namijenjena je u cijelosti našim misionarima. – Na blagoslov i procesiju možete sa sobom donijeti zelene grančice, zelenilo ili cvijeće. – Na Cvjetnicu je ujedno Svjetski dan mladih. – Misa će u katedrali biti u 9 sati.
  6. 5. Svoje priloge za cvijeće i ukrašavanje „Božjeg groba“ možete predati u sakristiji.