PETA KORIZMENA NEDJELJA – GLUHA (18.03.2018.-25.03.2018.)

1. U ponedjeljak, 19. ožujka, svetkovina je sv. Josipa, zaručnika BDM. Misa u katedrali u 18, u župnoj crkvi u 10.30 sati. U Trnu je patron župe, misa u 11 sati.
  2. U župi Pohoda BDM:
    – ispovijed bolesnika: u srijedu i četvrtak;
    – Velika korizmena ispovijed je u petak.
  3. Tijekom korizme pobožnost Križnog puta je u katedrali srijedom i subotom pola sata prije večernje mise, a u župnoj crkvi utorkom i petkom u 17.30 sati a zatim sv. misa.
  4. Iduća je nedjelja Cvjetnica – Nedjelja muke Gospodnje, počinje Veliki tjedan. Milostinja te nedjelje namijenjena je u cijelosti našim misionarima. – Na blagoslov i procesiju možete sa sobom donijeti zelene grančice, zelenilo ili cvijeće. – Na Cvjetnicu je ujedno Svjetski dan mladih. – Misa će u katedrali biti u 9.oo sati.
  5. 5. Svoje priloge za cvijeće i ukrašavanje „Božjeg groba“ možete predati u sakristiji.