XI. NEDJELJA KROZ GODINU (18.06.2023.-25.06.2023.)

1. Župa Barlovci proslavit će danas, 18. lipnja, svog zaštitnika sv. Vida (datumski njegov spomen spada 15. lipnja). Pučka sveta misa bit će u 10.45.
  2. Idućeg ćemo tjedna liturgijski slaviti:

– u srijedu, 21. lipnja, spomen sv. Alojzija Gonzage, redovnika,

– u četvrtak, 22. lipnja, obilježit ćemo 20. obljetnicu Drugog apostolskog pohoda sv. pape Ivana Pavla II. Banjoj Luci i proglašenja blaženim Ivana Merza. Svečanu misu na Petrićevcu u 10.30 će predvodit će apostolski nuncij nadbiskup Francis A. Chullikatt. Na misi će pjevati udruženi zborovi iz više župa naše biskupije.

– u subotu, 24. lipnja, svetkovinu Rođenja sv. Ivana Krstitelja. – U župi Marija Zvijezda u Trapistima trodnevnica u srijedu, četvrtak i petak s misama u 18 sati. Na svetkovinu u subotu mise u 8, 10:30 (predvodit će biskup Franjo) i 18 sati.

3. Iduće je nedjelje (25. lipnja) dvanaesta nedjelja kroz godinu..