XXVIII. NEDJELJA KROZ GODINU (15.10.2023.-22.10.2023.)

1. Idućeg ćemo tjedna liturgijski slaviti
    – u utorak, 17. listopada, spomen sv. Ignacija Antiohijskog, biskupa i mučenika,
    – u srijedu, 18. listopada, blagdan sv. Luke, evanđelista,
    – u subotu, 21. listopada, Dan Molitve za Domovinu – uz dan smrti posljednje bosanske kraljice Katarine Kosača-Kotromanić.
  2. Iduća nedjelja je 29. kroz godinu i Svjetski misijski dan. Milodari te nedjelje su naš dar misijama. Misije možete pomagati molitvom, zatim pretplatom na misijski list Radosna vijest (godišnja pretplata 24,- KM), osobnim prilozima ili uzimanjem misijske kutijice u koju ćete povremeno ubacivati svoje priloge.
  3. U katedrali radnim danima tijekom mjeseca listopada možete se pridruži zajedničkom moljenju Gospine krunice pola sata prije mise.
  4. U okviru Dana fra Ivana Frane Jukića HKD Napredak Podružnica Banja Luka bit će dva koncerta, prvi večeras u župnoj crkvi Pohoda BDM u 19 sati, drugi u petak, te jedno predavanje dr. Botice, u utorak (17.10.) i izložba radova polaznika KŠC Banja Luka u srijedu (18.10.)