Vijesti 2023. godina

DAN ZA SLAVLJE U OBITELJI ČAVLOVIĆ

Na dan Uskrsa kršteno je prvo dijete u župi Sanski Most. Od početka godine ovo je prvo dijete koje je kršteno. Lijep je to događaj ne samo za djetetove roditelje nego za svu njihovu rodbinu kao i općenito za župu Sanski Most.

Naime, roditelji maloga Darke Dario i Ana r. Pranjić prije pet godina u istoj su crkvi sklopili sakrament svete ženidbe. Nepovoljni uvjeti u našoj zemlji su ih prisilili da sreću potraže negdje drugo. I našli su je u Njemačkoj. Bez obzira na sve nisu željeli izgubiti komunikaciju sa svojom rodnom župom pa su tako prvo svoje dijete odlučili krstiti baš tu gdje su se i vjenčali u župi Uznesenja BDM u Sanskome Mostu.

Obitelji Čavlović želimo Božji blagoslov a malome Darki da raste u dobi, mudrosti i milosti.

Izvor: Samostan Petrićevac