Vijesti 2018. godina

NOVACI BOSNE SREBRENE U ŽUPI LIVNO

U nedjelju, 22. srpnja, novaci su, na poziv župnika fra Vinka Sičaje, posjetili livanjsku župu Svih svetih. Svete mise u 8:30 i 10:00 sati predslavio je meštar novaka fra Marinko Baotić, a novaci su animirali mise čitanjem misnih čitanja te ministriranjem.

U prigodnim propovijedima, fra Marinko je govorio o temi predstavljenoj u misnim čitanjima, a to je ljudski rad i oholost koja nas u današnjem svijetu sve više okupira u smislu da nitko nije bolji od nas. Na koncu mise fra Marinko je pozvao vjernike na molitvu za nova i već postojeća duhovna zvanja, ali i da se ne boje i ne priječe svojoj djeci da idu putem posvećenoga života. Nakon misa nastavljeno je bratsko druženje. Velika hvala župniku i kapelanima na pozivu i gostoprimstvu.

FIA
Fra Dario Laštro