Vijesti 2020. godina

Liturgijsko slavlje u čast Mariji, Majci svih naroda
– župna crkva „Marija Zvijezda“,
subota (uoči Duhova), 30.5.2020., 17.30 sati

Uvjetovani još uvijek aktualnom pandemijom koronavirusa, uvažavajući sve aktualne propise, glede sprječavanja još uvijek moguće zaraze, želimo se u iduću subotu (uoči Duhova), 30. svibnja 2020., okupiti u Gospinoj crkvi, u župi „Marija Zvijezda“ na liturgijsko slavlje u čast Mariji – Majci svih naroda, čija je slika već više od šest godina postavljena na javno čašćenje u toj crkvi!

Početak liturgijskih slavlja je u 17.30 sati.

Najprije će se slika u procesiji donijeti pored oltar i uslijedit će molitve u čast Gospi (krunica, litanije, druge molitve). Nastavit će se sa slavljem svete mise. Sva će liturgijska slavlja predvoditi biskup ordinarij – Franjo.

O ovome obavijestite i svoje župljane, da za to znaju i eventualno se i sami priključe našem zahvaljivanju dragoj Gospi, ‘Majci svih naroda’, što majčinski bdije nad svima nama.

+ Franjo, biskup