DRUGA NEDJELJA DOŠAŠĆA (05.12.2021.-12.12.2021.)

1. Idućeg ćemo tjedna liturgijski slaviti:

– u ponedjeljak, 6. prosinca neobvezan spomen sv. Nikole, biskupa,

– u utorak, 7. prosinca, spomen sv. Ambrozija, biskupa i crkvenog naučitelja,

– u srijedu, 8. prosinca, svetkovina Bezgrješnog Začeća BDM,

– u subotu, 11. prosinca, kvatrena subota – večernja misa od 3. nedjelje došašća.

Danas počinje zimski kvatreni tjedan i Crkva preporučuje da kroz taj tjedan posebno molimo, činimo pokoru i djela ljubavi za kršćansku dobrotvornost i u zahvalu Bogu za njegova dobročinstva. Kvatreni su dani: srijeda, petak i subota.

2. Iduća je nedjelja treća nedjelja došašća i Nedjelja Caritasa. Milostinja te nedjelje je namijenjena Caritasu.
  3. Glede pretplate na vjerske novine / časopise: ako se želite pretplatiti za iduću godinu, javite se u sakristiju. – Dosadašnji pretplatnici neka se jave, ako žele otkazati pretplatu!
  4. Kalendare za iduću godinu možete nabaviti u knjižari u zvoniku