Vijesti 2018. godina

OBRED PRIMANJA I OBEĆANJA U FRAMI LJUBUNČIĆ

U subotu, 20. lipnja 2018. godine u župi rođenja Blažene djevice Marije u Ljubunčiću upriličen je obred primanja i obećanja u bratstvo Franjevačke mladeži. U bratstvo je pristupio devet framaša, a obećanje je dalo njih dvanaest.

Misno slavlje predvodio je fra Domagoj Šimić, područni duhovni asistent Frame Bosne Srebrne, a u koncelebraciji su bili župnik fra Ivan Lovrić i duhovni asistent Frame, fra Tomislav Svetinović, te fra Emanuel Rajić, duhovni asistent Frame Livno.

Fra Domagoj je u propovijedi govorio o važnosti i značenju euharistije u životu framaša. Misno slavlje su pjevanjem pratili Ljubunski framaši, a nakon sv. Mise nastavljeno je druženje u domu sv. Ante. Obred primanja i obećanja u našoj je župi prošao svečano i dostojanstveno uz istinsku franjevačku radost.

Livno, 24. lipnja 2018.
Ilijana Pripušić, predsjednica