Vijesti 2023. godina

DRUGI INTERDISCIPLINARNI I INTERKONFESIONALNI SIMPOZIJ „VJERA U BOGA – SPAJA ILI RAZDVAJA?“

„Vjera u Boga – spaja ili razdvaja?“
22. travnja/ aprila 2023. od 10 do 16.30 sati
U Europskom centru za mir i suradnju – Kući susreta „Marija Zvijezda“ (Trapisti).

Predviđeno je 12 izlaganja.

Izlagači su članovi Akademije, predstavnici Katoličke Crkve, Srpske Pravoslavne Crkve, Islamske zajednice te renomirani profesori i javni radnici iz BiH i HR.

Uz održavanje simpozija u Banjoj Luci će gostovati Oratorijski zbor crkve sv. Marka iz Zagreba. On će nastupiti na početku Simpozija, i nakon Simpozija u crkvi Marije Zvijezde – tijekom misnog slavlja, a poslije mise će na istom mjestu održati koncert. Zbor će i u nedjelju, 23. travnja u katedrali pjevati tijekom mise, a nakon mise također održati kraći koncert.

TABB