Vijesti 2023. godina

NAJAVA: BLAGOSLOV DVORANE „NOVA NADA“ PASTORALNOG CENTRA U DRVARU

Na treću nedjelju došašća 17. prosinca 2023. biskup banjolučki emeritus i apostolski administrator s. v. Franjo Komarica predvodit će s početkom u 11 sati misno slavlje u župi Drvar i tom će prilikom blagosloviti dvoranu za susrete „Nova nada“ u Pastoralnom centru sv. Josipa u izgradnji.

U ime Banjolučke biskupije i župe sv. Josipa Drvar dobročiniteljima i drugim zaslužnim osobama bit će uručene zahvalnice.

U poslijepodnevnim satima u novoj će dvorani za župljane biti upriličena adventska duhovna obnova s početkom u 17 sati. Najprije će biti pušten film o Jozi Furundžiji iz serijala „Anonimni velikani duha hrvatskog naroda“, a potom će Matija Ricov iz molitvene zajednice „Nanovo rođeni“ iz Zagreba održati prigodan duhovni nagovor. Duhovna obnova završava euharistijskim klanjanjem i slavljenjem Gospodina.

Župa Drvar