Vijesti 2024. godina

OBJAVLJEN KALENDAR KATOLIČKIH SLAVLJA ZA MEDIJSKO PRAĆENJE U BOSNI I HERCEGOVINI U 2024. GODINI

Stručno tijelo Biskupske konferencije Bosne i Hercegovine za prijenose liturgijskih slavlja izradilo je kalendar katoličkih liturgijskih i drugih slavlja koji mogu biti zanimljivi za medijsko praćenje u Bosni i Hercegovini u 2024. godini

Stručno tijelo Biskupske konferencije Bosne i Hercegovine za prijenose liturgijskih slavlja, prema smjernicama predsjednika ovog tijela mons. Tome Vukšića, nadbiskupa metropolita vrhbosanskog i apostolskog upravitelja Vojnog ordinarijata u BiH, izradilo je kalendar katoličkih liturgijskih i drugih slavlja koji mogu biti zanimljivi za medijsko praćenje u Bosni i Hercegovini u 2024. godini ponajprije katoličkih, ali i drugih medija. Kalendar se može pronaći tijekom cijele 2024. godine na mrežnoj stranici Katoličke tiskovne agencije BK BiH na vrhu rubrike Najave.

Početkom 2024. godine prikupljene su informacije o najvažnijim crkvenim događanjima na raznim crkvenim razinama počevši od Biskupske konferencije BiH, svih biskupija i redovničkih provincija do župa i drugi crkvenih institucija u Bosni i Hercegovini. Budući da nije bilo moguće početkom 2024. godine imati informacije o svim važnijim događanjima, kalendar će biti dopunjan tijekom godine.

Sve crkvene institucije mogu naknadno dostaviti na e-mail Katoličke tiskovne agencije (redakcija@ktabkbih.net) najavu pojedinog važnog crkvenog događanja.

Predsjednik i članovi Stručnog tijela zahvaljuju svim medijskim djelatnicima za suradnju.

Preuzmi kalendar [PDF]