Vijesti 2016. godina

PRIJENOS MISNIH SLAVLJA NA RADIO MARIJI TIJEKOM BORAVKA TIJELA SV. LEOPOLDA U ZAGREBU

Radio Marija će izravno prenositi većinu Euharistijskih slavlja tijekom boravka tijela sv. Leopolda Bogdana Mandića u Zagrebu.

U srijedu, 13. travnja putem Radio Marije od 19 sati moći će se pratiti Misa koju će u zagrebačkoj katedrali predvoditi sisački biskup Vlado Košić.

U četvrtak, 14. travanja također iz zagrebačke katedrale prenosit će se u 19 sati Euharistijsko slavlje koje predvodi zagrebački nadbiskup kardinal Josip Bozanić.

Iz župne crkve Sv. Leopolda Bogdana Mandića u Dubravi prenosit će se Mise od petka do ponedjeljka, i to prema rasporedu: u petak, 15. travnja Misa u 19 sati koju predvodi dubrovački biskup Mate Uzinić; u subotu, 16. travnja u 11 sati koji predvodi krčki biskup Ivica Petanjak; u nedjelju, 17. travnja u 19 sati koju predvoditi vrhbosanski nadbiskup kardinal Vinko Puljić, te u ponedjeljak, 18. travnja u 7.30 sati koju predvodi provincijal Hrvatske kapucinske provincije fra Jure Šarčević.

Mise će se moći pratiti na frekvencijama radija, te putem mrežne stranice Radio Marije.

IKA
Zagreb, 12. travanj 2016.