Vijesti 2016. godina

KRIZMA U BOSANSKOM GRAHOVU

U subotu 11. lipnja 2016. u župnoj crkvi sv. Ilije proroka u Bos. Grahovu, pomoćni banjolučki biskup mons. Marko Semren prevodio je svečano misno slavlje u kojem je podijelio sakrament potvrde (krizme) za troje mladih župljana te župe. S biskupom su na misi suslavila dvojica svećenika, bivši i sadašnji grahovski župnik don Dražen Mirčić i don Davor Klečina.

Biskup Semren čestitao je krizmanicima na velikom danu u kojem su po sakramentu potvrde postali punoljetni i zreli vjernici i ohrabrio ih je da se ne boje svjedočiti svoju vjeru u ambijentu u kojem žive.

Župa Bosnansko Grahovo, iako malobrojna zajednica po broju vjernika, može se pohvaliti svojom mladosti, budući da trećinu župljana čine djeca.

Župa B. Grahovo
Bos. Grahovo, 11. lipnja 2016.