III. NEDJELJA DOŠAŠĆA (11.12.2016.-18.12.2016.)

Nedjelja Caritasa

1. Sutra, utorak, 13. prosinca, spomen sv. Lucije, djevice i mučenice,
    – u srijedu, 14. prosinca, je spomen sv. Ivana od Križa, prezbitera i crkvenog naučitelja,
    – u četvrtak, 15. prosinca, spomen bl. Marije Jule Ivanišević i susestara, djevica i mučenica
    – U subotu počinje drugi dio došašća – predbožićna osmina.
  2. Najljepša hvala za vaše priloge uz Nedjelju Caritasa, a i svima koji su se svojim darom uključili u Adventsku akciju za pomoć najpotrebnijima!
  3. Tko želi u idućoj godini nabavljati vjerske novine / časopise, posredstvom katedrale, nek ispuni listić za pretplatu i preda ga u sakristiji ili u knjižari u zvonku.
  4. Iduća je nedjelja 4. došašća. U župnoj crkvi nakon mise u 18 sati (predvodit će je biskup Marko) božićni koncert Folklornog ansambla „Ivan Goran Kovačić“ iz Zagreba
  5. – U srijedu, 14.12.2016. u 19 sati božićni koncert pod pokroviteljstvom Apostolske nuncijature u BiH i udruženja Help Me iz Italije (v. plakat).
    – U petak, 16.12.2016., nakon mise u 18 sati, u dvorani biskupije predstavit će isusovac p. Božidar Nagy s autorima knjige pjesama „Apostol Kristov“ u čast bl. Ivanu Merzu o 120. godišnjici njegova rođenja.