DRUGA KORIZMENA NEDJELJA (28.02.2021.-07.03.2021.)

1. U utorak, 2. ožujka, misu u katedrali u 18 sati predvodit će naš biskup Franjo skupa s đakonima iz Bosne i Hercegovine, koji u okviru Đakonske godine imaju duhovno-studijsko putovanje.
  2. U srijedu, 3. ožujka, sa svetom misom u 9.30 sati u katedrali počet će duhovno-pastoralni susret svećenika naše biskupije.
  3. Iduće nedjelje je 3. korizmena nedjelja – Nedjelja međusobne solidarnosti u Bosni i Hercegovini. Tim će povodom središnje misno slavlje biti u našoj biskupiji, na Petrićevcu u 10 sati: misu će predvoditi naš biskup Franjo, a propovijedat će predsjednik Hrvatskog Caritasa, varaždinski biskup mons. Bože Radoš. – Milostinja te nedjelje skupljat će se i rasporediti najsiromašnijim župama u Bosni i Hercegovini.
  4. U petak i subotu su prvi petak i prva subota u mjesecu ožujku.
  5. Tijekom korizme pobožnost Križnog puta je u katedrali srijedom i subotom pola sata prije večernje mise, a u župnoj crkvi utorkom i petkom u 17.30 sati a zatim sv. misa.