IzdvajamoVideoVijesti 2024. godina

Video: Frama Drinovci posvetila pjesmu novom banjolučkom biskupu mons. Željku Majiću

Na kraju mise zahvalnice, koju je 17. ožujka svojoj u rodnoj župi u Drinovcima predvodio novi banjolučki biskup mons. Željko Majić, framaši su otpjevali posebnu skladanu pjesmu prigodom njegova biskupskog ređenja “Neka Te čuva dobri Bog”.

Na petu korizmenu nedjelju, 17. ožujka 2024. novozaređeni banjolučki biskup mons. Željko Majić predvodio je svetu misu zahvalnicu u svojoj rodnoj župi Sv. Mihovila arkanđela u Drinovcima na poziv mjesnog župnika fra Josipa Mioča.

Na kraju svete mise framaši su biskupu Majiću otpjevali posebnu skladanu pjesmu prigodom njegova biskupskog ređenja “Neka Te čuva dobri Bog”. Biskupa i njegovu rodnu obitelj pjesma je vidno ganula.

Nakon zahvalne pjesme “Tebe Boga hvalimo” i misnog blagoslova napravljena je prigodna fotografija svih nazočnih vjernika ispred crkve zajedno s biskupom.

Misno slavlje uživo je prenosila Radiotelevizija Herceg Bosne.

Prigodna pjesma i milenijska fotografija načinjena tom prigodom može se pogledati u nastavku ili na facebook stranici župe Drinovci.

U tvom srcu Drinovci, neka ti je sretno i blagoslovljeno biskupe naš! 🤍

Posted by Župa Drinovci on Sunday, 17 March 2024

Facebook stranici župe Drinovci