Vijesti 2021. godina

KRIŽNI PUT I SVETA MISA U ŽUPI VIDOŠI ZA ŽRTVE BLEIBURGA, DRUGOG SVJETSKOG RATA I DOMOVINSKOG RATA

Pobožnost Križnog puta predvodio je župni vikar fra Ćiril Lovrić, a Svetu misu župnik fra Ivan Kasalo uz koncelebraciju fra Ćirila Lovrića.

U subotu, 29. svibnja 2021., na inicijativu članova Frame i Župnog pastoralnog vijeća, u župi Bezgrešnog začeća Blažene Djevice Marije Vidoši pokraj Livna upriličena je pobožnost Križnoga puta i slavljena Sveta misa za žrtve Bleiburga, Drugog svjetskog rata i Domovinskog rata.

Pobožnost Križnog puta predvodio je župni vikar fra Ćiril Lovrić, a prigodna razmatranja uz pojedine postaje čitali su mladi članovi Frame.

Nakon pobožnosti Križnog puta Svetu misu pod kojom se posebno molilo za žrtve Bleiburga, Drugog svjetskog rata i Domovinskog rata predvodio je župnik fra Ivan Kasalo uz koncelebraciju fra Ćirila Lovrića.

KTA
Vidoši, 31. svibnja 2021.