IzdvajamoVijesti 2022. godina

OBJAVLJEN KALENDAR KATOLIČKIH SLAVLJA ZA MEDIJSKO PRAĆENJE U BOSNI I HERCEGOVINI U 2022. GODINI

Medijski djelatnici su zamoljeni da vode računa o tome da će pojedina crkveni događaji, koje nije bilo moguće predvidjeti počekom godine, biti naknadno dodani.

Stručno tijelo Biskupske konferencije Bosne i Hercegovine za prijenose liturgijskih slavlja, prema smjernicama predsjednika ovog tijela mons Tome Vukšića, nadbiskupa metropolita vrhbosanskog i apostolskog upravitelja Vojnog ordinarijata u BiH, izradilo je kalendar katoličkih liturgijskih i drugih slavlja koji mogu biti zanimljivi za medijsko praćenje u Bosni i Hercegovini u 2022. godini. Kalendar se uvijek može pronaći na mrežnoj stranici Katoličke tiskovne agencije BK BiH na vrhu rubrike Najave.

Početkom 2022. godine prikupljene su informacije o najvažnijim crkvenim događanjima na raznim crkvenim razinama počevši od Biskupske konferencije BiH preko biskupija, provincija i redovničke Konferencije do župa i drugi crkvenih institucija.

Medijski djelatnici su zamoljeni da vode računa o tome da će pojedini crkveni događaji, koje nije bilo moguće predvidjeti počekom godine, biti naknadno dodani. Predsjednik i članovi Stručnog tijela zahvaljuju za suradnju svim medijskim djelatnicima.

Preuzmi kalendar:
Kalendar katoličkih slavlja za medijsko praćenje

KTA
Sarajevo, 12. veljače 2022.