Vijesti 2022. godina

OKUPLJANJE ŠTOVATELJA BOŽJEGA MILOSRĐA U ŽUPI SASINA

Zapiši ove riječi, kćeri moja, govori svijetu o momu milosrđu. Neka cijelo čovječanstvo upozna moje neizmjerno milosrđe. To je znak konačnog vremena. Zatim dolazi dan Pravednosti. Dok je još vrijeme, neka se utječe izvoru mojega milosrđa. Nek’ uranja u Krv i Vodu što je za nj tekla. (Dnevnik, 848)

Potaknuti riječima iz Dnevnika svete Faustine, želimo započeti, javno okupljanje i čašćenje Božjega milosrđa u našoj biskupiji. Svake prve subote u mjesecu, u   11 sati u župi Rođenja BDM Sasina (prvi susret bit će 5.ožujka), gdje se nalaze moći sv. Faustine Kowalske, započinjemo sveto euharistijsko slavlje, čašćenjem i molitvom Božjem milosrđu, za cijeli svijet i domovinu. Svi svećenici, redovnici i redovnice, kao i vjernici laici, posebno štovatelji Božjega milosrđa su pozvani da zajedno mole Milosrdnog Isusa za cijeli svijet. Na poseban način, častimo moći sv. Faustine i utječemo se njoj za moćni zagovor u našim potrebama i cijelog svijeta, koji je danas potreban na osobit način Božjega milosrđa.

Otvorite vrata Kristu! Isuse, uzdam se u Tebe!

Misionarke Božjega milosrđa/TABB
Sasina, 25. veljače 2022.