Vijesti 2022. godina

VOJNI ZBOR POSJETIO BANJA LUKU

Članovi zbora „Sv. Martina“ koji djeluje pri Drugog pješačkoj bojnoj Oružanih snaga BiH u Kiseljaku boravili su u utorak, 24. svibnja u Banjoj Luci te su tom prigodom posjetili trapistički samostan Marija Zvijezda i župu Budžak.

Predvodio ih je vojni kapelan vlč. Ljubo Zelenika koji je i slavio sv. misu u Mariji Zvijezdi. U prigodnoj propovijedi osvrnuo se na svetopisamska čitanja od toga dana te je, među ostalim, poručio kako je recept za spasenje, ali i za mir u duši i tijelu vjera u Isusa Krista, po zagovoru njegove majke Marije.

Tijekom jednodnevnog boravka u Gradu na Vrbasu pripadnici Druge pješačke bojne, uz druženje, imali su prigodu upoznati i povijesti dvije župe u kojima su boravili.

D. K., KT
Banja Luka, 25. svibnja 2022.