Vijesti 2019. godina

SLIKA MILOSRDNOG ISUSA U BIHAĆKOM DEKANATU

Započeta duhovno-pastoralna akcija „posveta Banjolučke biskupije Milosrdnom Isusu“ se nastavila, nakon prošlotjednih župā Prnjavorskog dekanata ovoga tjedna u župama Bihaćkog dekanata. U nedjelju, 17. ožujka 2019. slika Milosrdnog Isusa je boravila u župama Prijedor i Dubica. Koncelebrirano misno slavlje u obje župe je predslavio biskup banjolučki mons. Franjo Komarica. Prigodne propovijedi je uputio pater Vitold Piotr Pietrasinki dugogodišnji misionar „Božjeg Milosrđa“ iz Poljske. Na misi su koncelebrirali domaći župnik u Prijedoru i upravitelj župe u Dubici vlč. mr. sc. Marko Vidović te don Angelo Bartulica. Na oba misna slavlja je slika unesena u crkvu u procesiji. Pred kraj mise biskup je blagoslovio slike Milosrdnog Isusa koje su predviđene za sve obitelj u župama.

TABB
Prijedor-Dubica, 18. 03. 2019.

Prijedor

Dubica