Vijesti 2018. godina

PREMINUO OTAC SESTRE MILOSRDNICE M. DIJANE ANDRIĆ

U jutarnjim satima u četvrtak, 4. listopada 2018. u župi Vukanovići pokraj Kaknja, nakon kratke i teške bolesti u 59-oj godini života, blago je preminuo u Gospodinu član ove župne zajednice Mirosav Andrić, otac sestre M. Dijane Andrić, milosrdnice sv. Vinka Paulskoga Provincije Majke Divne.

Misa zadušnica i ispraćaj pokojnoga Miroslava bit će u petak 5. rujna 2018. u 15 sati u župi sv. Ante Padovanskoga u Vukanovićima.

Pokojni Miroslav Andrić rođen je 27. studenog 1958. godine u Vukanovićima, općina Kakanj. Živio je sa suprugom Snježanom rođenom Hrgota te imaju troje djece. Čvrsto je vjerovao u Boga i bio uvjeren u bolje sutra. Živio je na svojoj rodnoj grudi koju je svim srcem i dušom volio, obrađivao, i tijekom proteklog rata branio. Volio je svoj kraj, svoj dom i domovinu. Preminuo je okružen svojim najbližima u molitvi vječnome Ocu da ga primi u svoje kraljevstvo. Počivao u miru Božjem!

KTA
Vukanovići, 4. listopad 2018.