Vijesti 2021. godina

PREMINUO STJEPAN TOMIĆ, OTAC FRA BONE TOMIĆA FRANJEVCA BOSNE SREBRENE

Pokoj vječni daruj mu Gospodine. I svjetlost vječna neka mu svijetli!

U nedjelju, 25. travnja 2020. u selu Čatići, župa Kraljeva Sutjeska, blago u Gospodinu preminuo je Stjepan Tomić, otac svećenika franjevca Bosne Srebene fra Bone Tomića.

Sveta misa zadušnica i sprovod pokojnoga Stjepana bit će u utorak, 27. travnja u 16 sati na groblju Čatići, župa Kraljeva Sutjeska.

Pokojni Stjepan rodio se 26. travnja 1931. U braku sa suprugom, pokojnom Jozefinom r. Katana, rodilo im se 7 djece, među kojima i fra Bono koji je postao franjevac i svećenik.

„Bratu fra Boni i njegovoj obitelji iskrena sućut u ime svih franjevaca Bosne Srebrene. Pokojnoga Stjepana neka dobri i milosrdni Gospodin primi u svoje vječno kraljevstvo. Pokoj vječni daruj mu Gospodine. I svjetlost vječna neka mu svijetli!“, napisali su u sućuti iz Provincijalata Bosne Srebrene.

FIA
Sarajevo, 26. travnja 2021.